*** A comisión da CIUG disporá da sala de reunións 2 (terceiro andar) para o seu uso. Por tal motivo, estará prohibido o acceso a esta dependencia entre o martes 16 e o luns 22.
*** Os exames de selectividade vanse celebrar nas aulas 6, 7, 8 e no seminario 3. As clases previstas nestes espazos pasarán a impartirse nas seguintes aulas:
////////// MÉRCORES 17 //////////
- Comunicación de Crise (PRP4, Félix Blanco), de 9:00h a 11:00h. Prevista no seminario 3 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- RR.PP. e Protocolo (PRP4, María Montero, de 9:00h a 11:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- RR.PP. e Protocolo (PRP4, María Montero, de 9:00h a 11:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- Xéneros Audiovisuais (CAV2, Anna Amorós), de 10:30h a 13:30h. Prevista na aula 4 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 10.
- Lenguaje Publicitario (PRP1, Ana Fernández Soneira), de 10:00h a 14:00h. Prevista aula 7 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 6.
- Opinión Pública (PRP4, Aurora García), de 11:00h a 13:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Campañas de Imaxe e de RR.PP. (PRP4, Félix Blanco), de 13:00h a 15:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
////////// XOVES 18 //////////
- Dereito da Comunicación (CAV2, Patricia Valcárcel), de 09:00h a 14:00h. Prevista na aula 4 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 10.
- Dereito da Comunicación (CAV2, Patricia Valcárcel), de 09:00h a 14:00h. Prevista na aula 4 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 10.
- Tipografía e artes gráficas (PRP4, Pedro Pablo Gutiérrez), de 09:00h a 11:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 12.
- Publicidade Internacional (PRP4, Sergio Frade), de 9:00h a 11:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- Comunicación de Crise (PRP4, Félix Blanco), de 9:00h a 11:00h. Prevista no seminario 3 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Lenguaje Publicitario (PRP1, Ana Fernández Soneira), de 10:00h a 14:00h. Prevista aula 7 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 6.
- Lenguaje Publicitario (PRP1, Ana Fernández Soneira), de 10:00h a 14:00h. Prevista aula 7 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 6.
- Tipografía e artes gráficas (PRP4, Pedro Pablo Gutiérrez), de 11:00h a 13:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 12.
- Dirección de Comunicación (PRP4, María Isabel Míguez), de 11:00h a 13:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Comunicación de Crise (PRP4, Félix Blanco), de 11:00h a 13:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- Tipografía e artes gráficas (PRP4, Pedro Pablo Gutiérrez), de 13:00h a 15:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Comunicación de Crise (PRP4, Félix Blanco), de 11:00h a 13:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- Tipografía e artes gráficas (PRP4, Pedro Pablo Gutiérrez), de 13:00h a 15:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
////////// VENRES 19 //////////
- Xestión de Empresas (CAV2, Adela García-Pintos Escuder), de 09:00h a 11:00h. Prevista na aula 4 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 10.
- Publicidade Internacional (PRP4, Sergio Frade e Juan Manuel Corbacho), de 9:00h a 13:00h. Prevista na aula 8 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA DE PRODUCIÓN.
- Teoría e Técnica da Comunicación Radiofónica (PRP4, Aurora García), de 09:00h a 11:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Teoría e Técnica da Comunicación Radiofónica (PRP4, Aurora García), de 09:00h a 11:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
- Teoría da Imaxe (PRP1, Alfredo G. Pinal), de 12:00h a 14:00h. Prevista no seminario 3 >>> PASA A IMPARTIRSE NO SEMINARIO 6.
- Comunicación Alternativa (PRP4, Mónica Valderrama), de 13:00h a 15:00h. Prevista na aula 6 >>> PASA A IMPARTIRSE NA AULA 4.
No hay comentarios:
Publicar un comentario
Nota: solo los miembros de este blog pueden publicar comentarios.